Biz Kimiz

Satıroğlu Ailesi büyükleri 1950 li yıllardan günümüze kadar inşaat sektöründe edindiği birikim ve tecrübeleri nesiller boyu aktararak sektörde yer edinme yolunu açmış ve Ahmet SATIROĞLU tarafından 1985 yılı itibariyle SATIROĞLU İNŞAAT adı altında aile şirketi olarak hayata geçirmiştir.     

Yönetim kurulu başkanımız A. Erdoğan SATIROĞLU öncülüğünde, şirketimizin yarım asırlık geçmişinde kazandığı tecrübe ve birikimleri hergeçen gün gelişen dünya teknolojisine paralel olarak sürdürmüş ve yoluna devam etmiştir.     

DEĞERLERİMİZ    

36. yılımızı tamamlarken üretmiş olduğumuz projelerimizden edindiğimiz tecrübelerle her geçen yılda inşaat sektöründe, takım ruhu ve dayanışma, ürettiğimiz konutların niteliğini arttırırken, aynı doğrultuda imalat süresini kısaltmaktaki amaçlarımıza ulaşmış bulunmaktayız. Hedeflerimize ulaşmamızdaki en büyük etken çalışanlarımızın bize olan inancı, başarma azimleri ve her projede ailemize kattığımız saygın ve seçkin müşterilerimizin güveni...

Yüzlerce çalışanımız ile birlikte müşterilerimizin beklentileri ve istekleri doğrultusunda ülkemize ve SATIROĞLU İNŞAAT adına yakışan huzurlu ve doğru alanda doğru projeler üreterek geleceğe güvenle bakmanızı sağlayacak yaratıcı fikirlerimizle herkes ev sahibi olana kadar hayallerinizi inşa etmeye devam edeceğiz...     

Satıroğlu İnşaat ailesine, sektörde değer katan ve bugünlere getiren hiç şüphesiz ki müşterilerimizin sadakati, çözüm ortaklarımızın ve çalışanlarımızın bize duyduğu güvendir. Satıroğlu ailesi olarak sektörde attığımız ilk adımdan itibaren en çok önem verdiğimiz, muhafaza ederek geliştirmek için gece gündüz demeden çalışarak başarılarımızın altında yatan karşılıklı güven duygusudur en büyük hazinemiz. Çünkü biliyoruz ki köklü bir yapıya sahip olan SATIROĞLU İNŞAAT daha çok güçlenerek ve günden güne daha çok büyüyerek gelecek nesillere taşınması ancak ve ancak bu hazine ile mümkün olacaktır.